Wstępniak – nota prawna

Ta strona istniała do niedawna w innej formie graficznej i stylistycznej. Ponieważ doszedłem do wnioski, że czas na zmiany, a osobista małżonka dalej mi się podoba i nie zamierzam jej zmieniać, więc zmieniam tę witrynę. Będzie ona odtąd otwarta na twórczość czytelników oraz możliwość komentowania.

Ale błagam – poziomem kultury nie dorównujmy politykom, zwłaszcza tym od bizonów.

Zawartość tej strony, to głównie felietony. Jak sama nazwa głosi, są to subiektywne opinie, często zgryźliwe – ale nie aż tak, jak to czynią nasi politycy wobec swoich przeciwników. Ale im chodzi o stołki, ja zaś mam nawet fotel, mogę więc być bardziej wyrozumiały i tolerancyjny :-).

Ale nie stronimy też od umieszczania innego typu informacji. Jeżeli dojdą do mnie (nas) informacje o wyłudzaczach, chętnie napiszemy o tym, pod warunkiem udokumentowanie wiadomości. Temidę wolę oglądać w TV, niż oko w opaskę (czasmi piracką).

Ideą tej strony jest możliwość pisania artykułów przez czytelników. Zapraszam.

Właściciel strony www.felieton.natal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników tego otwartego blogu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz